Hakkımızda

Başta depo ve raf sistemleri olmak üzere birçok alanda yaptığımız
çalışmalarımızla kendimizi kanıtlamış uzman teknik kadromuz ile
projelendirme aşamasından başlayıp 2. Elde satışını yapmaktayız. Raf sistemleri ve ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız kaliteli ürün ve ekonomik fiyata satma politikası ile güvenilir bir iş yeri olup şu anda siz değerli müşterilerilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda montaj aşamasına kadar titiz çalışmakla beraber fiyat konusunda da oldukça caziptir.

Neden Biz?

  • Sizi dinliyoruz, isteklerinizi ve ihtiyaçlarını anlıyoruz, tecrübemiz ve profesyonel danışmanlığımızla en uygun çözümleri size sunuyoruz.
  • Genç, dinamik ve yenilikçi kadrolarımızla, sanayideki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve bunları hizmetlerimize uygulayan bir firmayız.
  • Sektöründe ihracat, ithalat ve mühendislik çözümlerine eğilen ve profesyonelce uygulamaya çalışan tek firmayız.
  • Gelişmiş atölye, montaj hattımız ve profesyonel saha ekibimizle müşterilerimizin en spesifik taleplerine bile cevap vermeye çalışıyoruz.
  • Satış sonrasında da sağladığımız bakım ve desteklerle müşterimizin yanında durmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz ---

Öncülerinden olduğumuz raf, arşiv ve depolama sistemleri imalatı sektöründe, yenilikçi ve etkin tecrübemizle ürettiğimiz ürünleri yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerilerimiz, kaliteden taviz vermeden, sürdürülebilir ve ispatlanmış hızımız ile hizmet veriyoruz.

Vizyon ---

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve Türk işletmeciliğinin çok özel kültürel mirasını, yüzyılın anlayışı ve gerekleri ile dünya ya tanıtmaya devam etmek.

logo-w
Ova Mah. Şakirpaşa Cad. No: 271 Seyhan/Adana
0 533 225 60 78
Copyright © Baysallar Raf | All Right Reserved